Menu
Your Cart
Tüm Ürünlerde FIRSATLARI YAKALA Alışverişe Başla

Kurumsal

Büker Plastik pvc lambri ve asma tavan sistemleri 1992 yılında Ali Akgül tarafından Menderes Kısık Sanayi Sitesi’nde kurulmuştur.

Büker Plastik ürünleri, Kısık Sanayi Sitesi’ndeki 2000 m²’si kapalı olmak üzere 2500m² alan üzerine kurulu son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda aylık 200 ton kapasiteyle büyük bir titizlik ve profesyonellikle üretilmektedir.

Her geçen gün artan yatırımlarını, daha iyi bir çevre, daha ekolojik ürünler, yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik sağlayan kaliteli ve dayanıklı üretmek üzerine kurgulayan ve gerçekleştiren Büker Plastik, sektörüne öncülük ederek yeni pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır.

TEMEL AMACIMIZ

Yenilikçi ve Öncü

Edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek yaşam alanlarına taşımak ve konforu arttırmaktır.

Şirketimiz sektörünün öncü kuruluşlarından birisidir. Geniş Pazar payı ile sayılı firma arasında yer alarak, başarının arkasında hizmette gösterilen titizliğe ve yüksek performans ile karşılıklı güvene dayalı müşteri ilişkilerine önem vermektedir.TEMEL DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük

Bizler her zaman tüm gerçekleri olduğu gibi söyler, tüm iletişim sürecinde açık ve samimi davranırız.

Düzeltici ve önleyici tedbirleri alırken, yanlışları açık yüreklilikle belirtir, doğruları tüm gerçekliğiyle savunuruz. Düşündüğümüz ile söylediğimiz birbirinden farklı olamaz. Bizim özgünlüğümüz budur.

Alışverişe Başla Misyonumuz Kalite Anlayışımız